اخبار

مهندس طهماسبی خبر داد: برگزاری هشتمین جشنواره فناوری اطلاعات و دولت الکترونیک مازندران- دیماه 94

مهندس طهماسبی خبر داد: برگزاری هشتمین جشنواره فناوری اطلاعات و دولت الکترونیک مازندران- دیماه 94
در راستای برگزاری هشتمین جشنواره فناوری اطلاعات و توسعه دولت الکترونیک در تاریخ 16 الی 19 دیماه سال جاری، جلسه ای با حضور نمایندگان دستگاهها، سازمان ها، بانک ها، سازمان نظام صنفی و .... در اتاق اصناف مرکز استان برگزار گردید.

در این نشست مهندس طهماسبی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با اشاره به اینکه این جشنواره نخستین جشنواره ای است که با هماهنگی و تعامل بخش دولتی و خصوصی برگزار خواهد شد ابراز امیدواری کرد: این رویداد می تواند نقطه عطفی در  استفاده از ظرفیت های دستگاههای اجرایی و فعالان بخش خصوصی  در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات باشد. ایشان ظرفیت ها و پتانسیل این حوزه را در استان بسیار مناسب ارزیابی نموده و عنوان داشت مازندران با دارا بودن زیرساخت ها و نیرو انسانی متخصص می تواند گام های مناسبی را در این حوزه بردارد. 

ایشان با اشاره به اینکه استاندار محترم نگاه و تاکید ویژه ای به حوزه فناوری اطلاعات و همچنین توسعه دولت الکترونیک دارند افزود:  حضور دستگاههای ارائه کننده خدمات در این جشنواره از جمله تاکیدات دکتر فلاح بوده است. 

مدیرکل ICT استان با اشاره به اینکه جلسات کارگروه توسعه دولت الکترونیک استان بصورت مستمر و منظم برگزار می شود اذعان داشتند: این کارگروه در سطح فرمانداری ها و دستگاههای اجرایی نیز تشکیل شده که تاکنون بیش از 950 مصوبه در این جلسات به تصویب رسیده است.

asnaf1

 

۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۱۲
تعداد بازدید : ۳۹۲

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید