اخبار

رضایت مردم شرط رضایت وزیر ارتباطات از مدیران کل ICT استان ها / ضرورت تهیه و تدوین نظام آماری شاخص های ICT در استان ها

رضایت مردم شرط رضایت وزیر ارتباطات از مدیران کل ICT استان ها / ضرورت تهیه و تدوین نظام آماری شاخص های ICT در استان ها
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اهمیت رضایت مردم، رضایت خود از عملکرد مدیران کل استانی این وزارتخانه را منوط به رضایت مردم از عملکرد آنها عنوان کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدجواد آذری جهرمی در نخستین بخش از برنامه سفر خود به استان مازندران در نشست هم اندیشی مدیران کل ارتباطات و فناوری اطلاعات سراسر کشور حضور یافت و با اشاره به انتظاراتی که از مدیران کل استان ها وجود دارد، گفت: مدیران کل استان ها باید چالش های توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان ها را احصا کنند و با پیگیری آنها در سطح استان و ستاد وزارتخانه به دنبال رفع این مشکلات باشند.
وی با تاکید به اینکه ما در برابر مردم مسوول هستیم، گفت: میزان رضایت من از عملکرد شما به میزان رضایت مردم در استان ها بستگی دارد.
وزیر ارتباطات با اشاره به ضعف شاخص های آماری در استان ها، افزود: با تشکیل کارگروهی نظام تهیه آمار و شاخص های ارتباطی به صورت استانی آماده و بر اساس این شاخص ها پیشرفت طرح ها در هر استان ارزیابی شود.
 آذری جهرمی پیشنهاد کرد: کارگروهی به ریاست یکی از مدیران کل استانی برای تهیه و تدوین نظام آماری شاخص های ICT استان ها تشکیل شود.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اولویت های وزارت ارتباطات به مدیران کل استان ها تاکید کرد: برای پیشبرد این اولویت ها کارگروه هایی برای دولت الکترونیک، شبکه ملی اطلاعات و اشتغال تشکیل و این موضوعات در استان ها پیگیری شود.
بر اساس این گزارش؛ در این نشست تعدادی از مدیران کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ها گزارشی از اقدامات انجام شده در سطح استان خود ارایه و مسایل و مشکلات پیش روی خود را در این نشست مطرح کردند.

۱۵ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۸
تعداد بازدید : ۱۰۹

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید