جزییات خبر

رییس کمیته تامین ارتباطات مناسبت های ملی و مذهبی خبر داد:

امسال قطعی ارتباط در مراسم راهپیمایی اربعین نداشتیم

(یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷) ۱۵:۲۴

​ رییس کمیته تامین ارتباطات مناسبت های ملی و مذهبی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه مراسم پیاده روی اربعین امسال با کمترین اختلال ارتباطی مواجه بود، گفت: 30 میلیون دقیقه مکالمه بین عراق و ایران طی 19 روز انجام شده است.

اسماعیل رادکانی رییس کمیته تامین ارتباطات مناسبت های ملی و مذهبی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه از تاریخ 23 مهر ماه تا 12 آبان، 30 میلیون دقیقه مکالمه بین دو کشور ایران و عراق انجام شده است اظهار کرد: از این تعداد 70درصد مکالمه ها از ایران به عراق و 30 درصد از عراق به ایران بود.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات وی با تاکید بر اینکه امسال کیفیت مکالمه ها نسبت به سال گذشته ارتقا یافته است، تصریح کرد: امسال به رغم وجود شرایط جوی نامساعد در نقاط مرزی کشور، شاهد کمترین اختلال در ارتباطات بودیم و قطعی ارتباط در این مدت وجود نداشت.

رادکانی با بیان اینکه روز اربعین بیش از دو میلیون 300 هزار میلیون دقیقه مکالمه انجام شد، خاطرنشان کرد: بیشترین تماس ها روز 7 آبان، یک روز قبل از مراسم پیاده روی اربعین حسینی انجام شد که حدود سه میلیون دقیقه مکالمه بود.

رییس کمیته تامین ارتباطات مناسبت های ملی و مذهبی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به همکاری خوب اپراتورهای داخلی و عراقی در ایام اربعین افزود: در  این ایام اپراتورها همکاری خوبی با ما داشتند و  در حال حاضر نیز ترافیک مکالمه ها به حالت عادی بازگشته است.

 

 

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید